تبلیغات
شوخمل فهیم

شوخمل فهیم
لبخند بزن مثبت بیاندیش ومثبت زندگی کن
قالب وبلاگ

 

                                                                  

حلما - picture 1

امروز سالگرد اولین روزی است که مادرشدم وطعم شیرین مادر شدن را حس کردم.البته وقتی دخترم را دیدم این حس قشنگ مادری را نداشتم شاید هیچ حسی نداشتم و خیلی نگران بودم که نتوانم با دخترم ارتباط برقرار کنم.اما به لحاظ نیاز شدید دخترم حلما به من ومعصومیت ناتوانی زیبایی وکوچولوییش ما به هم نزدیک ونزدیکتر شدیم و شباهتی که ناخودآگاه به خودم داشت علاقه ام به فرزندم هر لحظه بیشتر وبیشتر شد.

عشق مادر و فرزنی عشق دو طرفه ایست که هرگز کم رنگ نمی شود. هیچ کس نمی تواند از بینش ببرد و هیچ جایگزینی ندارد.بر عکس خیلی از عشق ها با گذشت زمان وبا فاصله مکانی نه تنها کم رنگ نمی شود بلکه پررنگ تر هم می شود .

آمدن حلما نه تنها سخت نبود بلکه شور وگرمی را به وجودم هدیه داد یک عشق بدون محدودیت .تمام لحظه هایی که با دخترم سپری می کنم از غذا خوردن کتاب خواندن حرف زدن بازی کردن حتی وقتی دستهای کوچکش را دور انگشتم می پیچد وبی دلیل دور اتاق نمی دانم به دنبال چی می گردد جزئ زندگیم حساب نمی شود.شاید خیلی که چه عرض کنم تقریبا تمام فعالیت های اجتماعیم را به خاطر حلما متوقف کرده ام اما ازاین عشق بی حدواندازهای که به وجودم هدیه کرده بیشتر لذت می برم.انشالله بتوانم همه وجود فرزنم راسرشار از محبت کنم تا دنیا را لبریز از محبت ودوستی کند.

هیچ چیزی بهتر از این نیست که عشقت همیشه وهمه جا همراهت باشد.وبی شائبه به تو عشق بورزد.

هیچ چیزی بهتر ازیک عشق دو طرفه نیست که   هیچ ترسی از آینده آن نداشته باشی.

هیچ چیزی بهتر از یک فرزند سالم نیست که محبت درونت را نثارش کنی.

حلما - picture 2[ چهارشنبه 26 مرداد 1390 ] [ 05:36 ق.ظ ] [ راحله السادات مصطفوی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب