تبلیغات
شوخمل فهیم

شوخمل فهیم
لبخند بزن مثبت بیاندیش ومثبت زندگی کن
قالب وبلاگ

از این دنیا چه می خواهیم؟

تا حالا فکر کرده اید از این دنیا چه می خواهید؟یک وقتهایی می نشینیم و از این دنیا از آدمهای دور وبرمون گله می کنیم.چرا پله های خونمون زیاده؟چرا رنگ دیوارمون این رنگیه؟چرا سقف خونمون کوتاهه؟چرا فلانی به من سلام نکرد؟چرا فلانی منو خونشون دعوت نکرد؟چرا فلان دوستم به من محل نذاشت؟چرا  چرا چرا...

خوشبختی وقتی به سراغمان می اید که قشنگ به دنیا نگاه کنیم.به فرزندمان به همسرمان به خانه امان به ....

ما باید با اعتماد به نفس کامل به دیگران محبت کنیم .هیچ کس جای ما را نمی تواند بگیرد.هر کس خودش شخصیت وموقعیت خودش را می سازد.

زندگی قشنگ چیزی نیست جز رضایت.همه زندگی ها کم و کسری دارد و مشکلاتی دارد وقتی خوشبخت هستیم که نقطه های کوچک امید را برای خودمان بزرگ کنیم.

مدام به خودمان بگوییم من خوشبخت هستم چون فرزند سالمی دارم چون همسرسالمی دارم چون می توانم ساعتها با همسرم حرف بزنم و از هم صحبتی با او لذت ببرم.

وتلاش وتلاش برای پیشرفت و موفقیت هر چه بیشترمان.رکود نداشته باشیم که باعث کسالت وافسردگی می شود.سعی کنیم مثبت بیاندیشیم وبه آدمهای اطرافمان انرژی مثبت هدیه بدهیم.

وبا کلمات عاشقانه همه محبت و حس رضایتمان را منتقل کنیم

خیلی از مسائلی که به خاطرش حرص می خوریم واعصاب خودمان واطرافیانمان را بهم می ریزیم حاشیه های زندگی هستند و بود ونبودشان در خوشبختی ما تاثیری ندارد.چه فرقی می کند که ماشین ما چیه یا خانه امان بالای شهره یا پایین شهره شهرستانه یا توی روستا.مهم نگاه ما به زندگیه که خوشبختی مارا تضمین می کنه.

به امید روزی که همه آدمها خوشبختی را با گوشت و پوستشان حس کنند
[ دوشنبه 11 مهر 1390 ] [ 04:10 ب.ظ ] [ راحله السادات مصطفوی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب